Vizualizace fasády

Díky jedinečné spolupráci společností Kabe Farben a Vizualizacefasad.cz  vám při odběru těchto špičkových švýcarských materiálů na fasádu vašeho domu připravíme vizualizaci nové fasády zcela ZDARMA.

Materiály švýcarské firmy Kabe Farben se vyznačují prvotřídní kvalitou, která vám zajistí trvalou stálobarevnost a odolnost vůči všem povětrnostním vlivům, jež budou váš dům zatěžovat. Fasáda domu tak bude i za mnoho let vypadat stále jako nová.

Samotná vizualizace probíhá ve 3 krocích tak, že nejprve zasíláme 1. sérii úvodních konceptů, z nichž vyberete prvky, motivy a barvy, které se vám líbí. Na základě vašeho výběru a připomínek vytvoříme 2. sérii návrhů a poté následuje 3. finální doladění detailů, pokud nejste plně spokojeni již po 2. kroku.


Máte zájem o vizualizaci fasády? Vyplňte formulář a přiložte fotografie nebo projekt domu, do kterých požadujete vizualizovat fasádu. Pokud je to možné, pořiďte fotografie bez rušivých prvků jako jsou stromy, sloupy, lidé a podobně, o max velikosti 5MB. V případě, že budete zasílat soubory větších velikostí nebo větší množství souborů, použijte, prosím email uvedený v kontaktech.