Realizované vizualizace fasád

Ročně pro vás navrhneme  více než 300 vizualizací a realizací fasád .

V galeriích je vzorek naší práce, jenž vám dá přehled o možnostech použití barev a jejich rozložení      na fasádě. Uvidíte možnosti použití oblíbených obkladových materiálů. Jsou to především kamenné obklady ať už přírodní či jejich imitace, dřevěné řešení fasád nebo obkladu cihelné lícové zdivo.

Umíme rovněž do vizualizací zakomponovat  další stavební prvky jako jsou garážová vrata, vchodové dveře, střechy, zábradlí či schody. Věříme, že vás fotogalerie bude inspirovat a budeme se těšit, že se stanete naším dalším zákazníkem.

Tradiční rodinné domy

Kliknutím na obrázek se vám zobrazí fotogalerie s projekty fasád klasických rodinných domů. Úvodní fotografie v každé sérii ukazuje původní stav, další  snímky jsou výběrem z našich návrhů pro daný dům.

Bungalovy a novostavby

Kliknutím na obrázek se vám zobrazí fotogalerie s projekty fasád nově řešených rodinných domů. Úvodní fotografie v každé sérii ukazuje původní stav, další  snímky jsou výběrem z našich návrhů pro daný dům.

Bytové domy, panelové domy


Kliknutím na obrázek se vám zobrazí fotogalerie s projekty fasád bytových a panelových domů. Úvodní fotografie v každé sérii ukazuje původní stav, další  snímky jsou výběrem z našich návrhů pro daný dům.

Komerční objekty, kancelářské budovy

Kliknutím na obrázek se vám zobrazí fotogalerie s projekty fasád komerčních a průmyslových objektů a kancelářských budov. Úvodní fotografie v každé sérii ukazuje původní stav, další snímky jsou výběrem z našich návrhů pro daný objekt.